Uw geschakelde Junior Villa Aphrodite Hills van 140 m² is geschikt voor zes personen en is smaakvol ingericht. De gehele benedenverdieping is voorzien van prachtige houtnerftegels, wat een warme en uitnodigende sfeer creëert. De vele ramen bieden uitzicht op het terras en het privézwembad. De woonkamer is voorzien van een gezellige zithoek met flatscreen-tv, wifi en airconditioning voor verkoeling op warme dagen. De goed uitgeruste keuken is voorzien van een kookplaat, magnetron, oven, vaatwasser, koelkast, waterkoker en een filterkoffieapparaat. Aan de ronde eettafel is plaats voor zes personen.
De villa heeft drie slaapkamers met in elke kamer airconditioning en twee badkamers. Op de begane grond bevindt zich de eerste slaapkamer met een comfortabel tweepersoonsbed, een badkamer met douche, wastafel, toilet en föhn. en directe toegang tot het terras via openslaande tuindeuren. Daarnaast is er op deze verdieping ook een tweede, badkamer aanwezig met bad, wastafel en toilet.
Via de marmeren trap bereikt u de eerste etage met twee slaapkamers. Beide kamers hebben twee eenpersoonsbedden die op verzoek met een verbindingssysteem naadloos aan elkaar gekoppeld kunnen worden tot één volwaardig tweepersoonsbed, zonder ruimte ertussen. Via openslaande deuren heeft u vanuit beide slaapkamers toegang tot het balkon, met een prachtig uitzicht over de golfbaan. Daarnaast beschikken alle slaapkamers over een inbouwkast.
Vanuit de woonkamer en eetkamer loopt u zo naar buiten, waar een deels overdekt terras wacht. Hier vindt u een eettafel met zes stoelen voor gezellige maaltijden in de buitenlucht, en een grote gasbarbecue. Het privézwembad van 8 bij 4 meter vormt het middelpunt van de tuin, omringd door ligstoelen, parasol en een verkoelende buitendouche.
De villa beschikt over een privé parkeerplaats.