Villa Gorvorana 3 is een ruime en sfeervolle villa, ideaal voor gezinnen of vriendengroepen die samen vakantie willen vieren op Tenerife. De villa biedt volop ruimte met vijf slaapkamers en vier badkamers, verdeeld over twee verdiepingen. Dankzij het privézwembad, de grote buitenruimte met barbecue en het prachtige uitzicht op zowel de bergen als Puerto de la Cruz, is dit een heerlijke plek om te ontspannen en van het buitenleven te genieten.
De begane grond is het sociale hart van de villa hier vindt u een modern, goed uitgeruste keuken met kookeiland en een barretje met krukken. De open keuken is onder andere voorzien van een koelkast, vriezer, oven, vaatwasser, waterkoker, koffiezetapparaat en alle apparatuur die nodig is voor het koken. Ook is er een wasmachine, droogrek en strijkijzer aanwezig.
Naast de keuken vindt u een ruime eethoek en een woonkamer met een gezellig zitje, satelliet-tv en wifi.
Ook is er één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, kluisje, opbergruimte voor kleding en één badkamer met douche, wastafel, toilet en föhn te vinden.
De bovenverdieping beschikt over vier slaapkamers, alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoonsbedden en opbergruimte voor kleding. De drie moderne badkamers zijn allen uitgerust met een inloopdouche, wastafel en toilet. Twee slaapkamers hebben directe toegang tot het op het zuiden gelegen balkon, met een prachtig uitzicht op de bergen en het zwembad biedt.
Via de grote openslaande deuren komt u in de ruime tuin met een heerlijk privézwembad (3,60 m x 6,30 m, 1,40 m diep) met de optie tot verwarming tegen een toeslag. Er is een gezellige zithoek onder het overdekte terras met comfortabele meubels en een barbecue, ideaal voor ontspannen avonden met familie of vrienden. Parkeren kan eenvoudig op eigen terrein of op de straat voor de villa.
Deze villa ligt op een perceel van 500 m² en combineert ruimte, comfort en een prachtige ligging, perfect voor een ontspannen vakantie op Tenerife.